Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Reino Ala-Kulju

Reino Ala-Kulju

Kansanedustajana   01.09.1933–31.08.1939, 25.09.1952–28.03.1954, 01.12.1959–04.04.1966

Ammatti / arvo:
filosofian maisteri, rehtori, rovasti, kouluneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV