Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Kauko Andersson

Kauko Andersson

Kansanedustajana   01.09.1939–21.07.1948, 08.02.1951–20.07.1951

Ammatti / arvo:
toimistosihteeri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV