Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Valentin Annala

Valentin Annala

Kansanedustajana   01.06.1909 - 16.05.1918, 01.05.1924 - 19.10.1926

Ammatti / arvo:
ratavartija

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV