Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Juho Erkki Antila

Juho Erkki Antila

Kansanedustajana   22.05.1907 - 28.02.1910, 04.04.1917 - 31.03.1919

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV