Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Kusti Arhama

Kusti Arhama

Kansanedustajana   01.11.1917–20.10.1930, 01.09.1933–05.04.1945

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV