Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Gustaf Arokallio

Gustaf Arokallio

Kansanedustajana   22.05.1907 - 31.05.1909, 01.03.1910 - 31.03.1919

Ammatti / arvo:
kirkkoherra, rovasti

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV