Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Matts Björk

Matts Björk

Kansanedustajana   01.03.1910–01.02.1914, 01.11.1917–31.03.1919, 01.05.1924–01.09.1927, 21.10.1930–31.08.1933

Ammatti / arvo:
kihlakunnantuomari

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV