Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Margit Borg-Sundman

Margit Borg-Sundman

Kansanedustajana   22.07.1948–28.03.1954, 22.07.1958–22.03.1970

Ammatti / arvo:
filosofian maisteri, kansankoulunopettaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV