Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Laura Brander-Wallin

Laura Brander-Wallin

Kansanedustajana   22.07.1948 - 21.07.1958, 09.02.1962 - 19.02.1962

Ammatti / arvo:
ompelija, toiminnanjohtaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV