Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Johannes Bäck

Johannes Bäck

Kansanedustajana   22.05.1907 - 24.02.1914, 04.04.1917 - 31.03.1919

Ammatti / arvo:
kirkkoherra, lääninrovasti

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV