Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Rafael Colliander

Rafael Colliander

Kansanedustajana   01.06.1909–28.02.1910, 01.11.1917–30.04.1924, 02.09.1927–20.10.1930, 01.09.1933–25.05.1938

Lisätiedot:

01.09.1933 - 25.05.1938
Seuraaja: Herman Mattsson /Rkp

Ammatti / arvo:

toimittaja, pääsihteeri