Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Albert Eerola

Albert Eerola

Kansanedustajana   01.05.1924 - 01.09.1927, 01.09.1939 - 05.04.1945

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV