Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Otto Elfving

Otto Elfving

Kansanedustajana   01.04.1919 - 04.09.1922, 20.10.1926 - 01.09.1927

Ammatti / arvo:
levyseppä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV