Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Evert Eloranta

Evert Eloranta

Kansanedustajana   01.08.1908–03.04.1917, 04.04.1917–25.09.1918

Ammatti / arvo:
piirisihteeri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV