Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Voitto Eloranta

Voitto Eloranta

Kansanedustajana   22.05.1907 - 31.07.1908, 01.06.1909 - 31.01.1911

Ammatti / arvo:
kansakoulunopettaja, sanomalehdentoimittaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV