Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Yrjö Enne

Yrjö Enne

Kansanedustajana   02.09.1927 - 02.11.1928, 29.03.1954 - 12.11.1961

Ammatti / arvo:
insinööri, pääsihteeri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV