Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Mikko Erich

Mikko Erich

Kansanedustajana   01.04.1919 - 04.09.1922, 21.10.1930 - 31.08.1933, 01.09.1939 - 05.04.1945

Ammatti / arvo:
filosofian tohtori, lakitieteen kandidaatti, asianajaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV