Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Aukusti Eronen

Aukusti Eronen

Kansanedustajana   01.08.1908–31.05.1909, 08.10.1910–31.01.1911

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV