Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Valfrid Eskola

Valfrid Eskola

Kansanedustajana   05.09.1922 - 30.04.1924, 02.09.1927 - 28.03.1954

Ammatti / arvo:
asutusneuvoja, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV