Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Ernst Estlander

Ernst Estlander

Kansanedustajana   22.05.1907–01.02.1914, 04.04.1917–05.04.1945

Ammatti / arvo:

professori

Tehtävät eduskuntaryhmässä:

  • Ruotsalainen eduskuntaryhmä (pj) –