Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Jenny af Forselles

Jenny af Forselles

Kansanedustajana   01.06.1909–28.02.1910, 01.02.1911–31.10.1917

Ammatti / arvo:
filosofian tohtori, opettajatar

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV