Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Annie Furuhjelm

Annie Furuhjelm

Kansanedustajana   02.02.1914–30.04.1924, 02.09.1927–31.07.1929

Ammatti / arvo:
toimittaja, kirjailijatar

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV