Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Ragnar Furuhjelm

Ragnar Furuhjelm

Kansanedustajana   01.11.1917 - 15.11.1944

Ammatti / arvo:
professori
Valtioneuvoston jäsenyydet:
  • apulaisvaltiovarainministeri (Kivimäki) 14.12.1932 - 21.04.1933

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV