Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Hedvig Gebhard

Hedvig Gebhard

Kansanedustajana   22.05.1907 - 31.05.1909, 01.04.1919 - 04.09.1922, 01.05.1924 - 31.07.1929

Ammatti / arvo:
talousneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV