Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

George Granfelt

George Granfelt

Kansanedustajana   01.08.1908–31.05.1909, 01.03.1910–31.01.1911, 19.04.1912–01.02.1914

Ammatti / arvo:

lakitieteen tohtori, hovioikeudenneuvos