Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Edvard Gylling

Edvard Gylling

Kansanedustajana   01.08.1908 - 28.02.1910, 01.02.1911 - 16.05.1918

Ammatti / arvo:
filosofian tohtori, dosentti

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV