Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Santeri Haapanen

Santeri Haapanen

Kansanedustajana   01.06.1909–31.01.1911, 04.04.1917–31.03.1919

Ammatti / arvo:
kansakoulunopettaja, maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV