Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Kaino Haapanen

Kaino Haapanen

Kansanedustajana   21.07.1951–22.03.1970, 01.03.1974–26.09.1975

Ammatti / arvo:

verotarkastaja, kunnallisneuvos