Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Lucina Hagman

Lucina Hagman

Kansanedustajana   22.05.1907 - 31.07.1908, 04.04.1917 - 31.10.1917

Ammatti / arvo:
koulunjohtajatar, professori

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV