Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Onni Hallsten

Onni Hallsten

Kansanedustajana   01.08.1908–28.02.1910, 01.02.1911–31.10.1917

Ammatti / arvo:
filosofian maisteri, vakuutusylitarkastaja, kanslianeuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV