Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Antti Halme

Antti Halme

Kansanedustajana   05.04.1966 - 22.03.1970, 11.09.1973 - 26.09.1975

Ammatti / arvo:
tiedotussihteeri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV