Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Yrjö Halonen

Yrjö Halonen

Kansanedustajana   01.08.1908 - 31.05.1909, 02.02.1914 - 03.04.1917

Ammatti / arvo:
director cantus, pankinjohtaja, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV