Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Irma Hamara

Irma Hamara

Kansanedustajana   22.07.1948–21.07.1958, 20.02.1962–22.03.1970

Ammatti / arvo:
agronomi, emäntäkoulun johtaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV