Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Edvard Hannula

Edvard Hannula

Kansanedustajana   01.06.1909–01.02.1914, 01.04.1919–04.09.1922

Ammatti / arvo:
filosofian maisteri, tuomiorovasti

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV