Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Reinhold Hedberg

Reinhold Hedberg

Kansanedustajana   22.05.1907 - 31.05.1909, 01.11.1917 - 31.03.1919

Ammatti / arvo:
kappalainen, sotarovasti

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV