Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Seth Heikkilä

Seth Heikkilä

Kansanedustajana   22.05.1907–31.05.1909, 01.03.1910–31.01.1911, 01.11.1917–16.05.1918

Ammatti / arvo:
sanomalehdentoimittaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV