Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Juho Heikkinen

Juho Heikkinen

Kansanedustajana   22.05.1907–31.01.1911, 01.11.1917–04.09.1922

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV