Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Eino Heikura

Eino Heikura

Kansanedustajana   01.05.1924 - 01.09.1927, 21.07.1951 - 21.07.1958

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV