Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Sulo Heiniö

Sulo Heiniö

Kansanedustajana   01.09.1933 - 31.08.1936, 01.09.1939 - 21.07.1948

Ammatti / arvo:
diplomi-insinööri, yli-insinööri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV