Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Yrjö Helenius

Yrjö Helenius

Kansanedustajana   01.09.1936 - 31.08.1939, 20.10.1949 - 20.07.1951

Ammatti / arvo:
verojohtaja, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV