Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Matti Helenius-Seppälä

Matti Helenius-Seppälä

Kansanedustajana   01.08.1908 - 31.05.1909, 01.02.1911 - 01.02.1914, 04.04.1917 - 31.10.1917, 01.04.1919 - 18.10.1920

Ammatti / arvo:
valtiotieteen tohtori, osastopäällikkö

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV