Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Edvard Helle

Edvard Helle

Kansanedustajana   22.05.1907–31.07.1908, 01.06.1909–31.01.1911, 01.04.1919–27.09.1921

Ammatti / arvo:
puuseppä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV