Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Hilda Herrala

Hilda Herrala

Kansanedustajana   01.08.1908–01.02.1914, 04.04.1917–16.05.1918, 01.09.1933–31.08.1936

Ammatti / arvo:
ompelijatar

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV