Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Gabriel Hirvensalo

Gabriel Hirvensalo

Kansanedustajana   02.02.1914 - 31.10.1917, 05.09.1922 - 30.04.1924

Ammatti / arvo:
agronomi, osastopäällikkö, maanviljelysneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV