Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Olli Hirvensalo

Olli Hirvensalo

Kansanedustajana   05.09.1922–30.04.1924, 21.10.1930–20.07.1951

Ammatti / arvo:
agronomi, koulunjohtaja, maanviljelysneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV