Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

August Hjelt

August Hjelt

Kansanedustajana   22.05.1907–31.05.1909, 01.03.1910–31.01.1911

Ammatti / arvo:
filosofian tohtori, ylijohtaja, senaattori

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV