Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Iisakki Hoikka

Iisakki Hoikka

Kansanedustajana   22.05.1907 - 31.07.1908, 01.06.1909 - 28.02.1910

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV