Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Theodor Homén

Theodor Homén

Kansanedustajana   01.08.1908–01.02.1914, 01.04.1919–04.09.1922

Ammatti / arvo:
professori

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV