Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Aarne Honka

Aarne Honka

Kansanedustajana   01.09.1933 - 05.04.1945, 22.07.1948 - 20.07.1951

Ammatti / arvo:
filosofian maisteri, rehtori, kouluneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV