Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Vihtori Huhta

Vihtori Huhta

Kansanedustajana   02.02.1914 - 03.04.1917, 03.12.1941 - 05.04.1945

Ammatti / arvo:
sanomalehdentoimittaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV